Finanční horoskopy

Magazín o půjčkách, který si klade za cíl přinášet rady, tipy a zajímavé informace z oblasti půjček a úvěrů. Naleznete zde denně nové články, které vám mohou pomoci zorientovat se na finančním trhu a získat širší povědomí o půjčkách a dalších finačních produktech, které je možné využít. Veškeré informace na tomto webu pro Vás uvádíme bezplatně a věříme, že Vám články z magazínu pomohou při rozhodování, zda a jakou půjčku případně využít.  Kontakt a podmínkyFinanční horoskopy

Horoskop pro den 5.09.2020


Na to, že byste prožívali klidný večer ve dvou, zapomeňte. Merkur se dostává do vašeho partnerského sektoru a miláček zatouží po konfrontaci.

Finační index: 79

Opět se přesvědčíte, že vaše děti mají dobrou paměť. Pokud jste jim něco slíbili, rozhodně na to nezapomenout. Navíc se dozvíte, že se sliby mají plnit!

Finační index: 61

Merkur, který vstupuje do Vah, vám zajišťuje skvělou partnerskou komunikaci. Oba pochopíte, že se nemusíte hádat, ale že byste se měli domlouvat.

Finační index: 62

Den je sice náročný, ale vy ho zvládnete. Na večer byste si však neměli nic plánovat. Po celém dni budete tak unavení, že vám nejlépe bude v klidu doma.

Finační index: 59

Večerní vstup Merkura do Vah vás nadchne. Atmosféra se srovná a vy zjistíte, že vás partner nejen poslouchá, ale že nad vašimi slovy i přemýšlí.

Finační index: 57

Lidi, kteří vám budou vysvětlovat, že nemáte v životě nic měnit, neposlouchejte. Právě teď je na změny a z nich vyplývající vylepšení života čas!

Finační index: 85

Večerní vstup Merkura do vašeho znamení vás učí myslet jinak. Konečně pochopíte, co je pro vás opravdu důležité, a začnete o to i usilovat.

Finační index: 54

Do práce, která může počkat, se raději nepouštějte. Zejména dopoledne by se každou chvíli stalo něco, co by vás vytrhlo ze soustředění a naštvalo.

Finační index: 89

Jde o den, kdy bude lepší, když v kritické chvíli zůstanete mlčet. Vyrazíte tím dech svým oponentům. Chystali se na hádku a nechápou, že žádná nebude.

Finační index: 68

To, co potřebujete s miláčkem probrat, musíte udělat během dne. Večer se Merkur dostane do Vah a dosud uvolněná atmosféra se změní ve značně napjatou.

Finační index: 60

Na úsudek jiných lidí nedejte. Dosud jste si vždycky názor na to, co se děje, dělali sami. Rozumný důvod, abyste postoj měnili, zatím nemáte.

Finační index: 84

Dopoledne, kdy Merkur ještě prochází vaším partnerským sektorem, si udělejte čas na partnera. Musíte zjistit, o čem přemýšlí a co ho doopravdy zajímá.

Finační index: 85