Finanční horoskopy

Magazín o půjčkách, který si klade za cíl přinášet rady, tipy a zajímavé informace z oblasti půjček a úvěrů. Naleznete zde denně nové články, které vám mohou pomoci zorientovat se na finančním trhu a získat širší povědomí o půjčkách a dalších finačních produktech, které je možné využít. Veškeré informace na tomto webu pro Vás uvádíme bezplatně a věříme, že Vám články z magazínu pomohou při rozhodování, zda a jakou půjčku případně využít.  Kontakt a podmínkyFinanční horoskopy

Horoskop pro den 10.09.2020


Energii Marse, který se ve vašem znamení zastavil, musíte využít bez váhání a naplno. Přinese vám šance, o kterých jste ani nesnili a které se nevrátí.

Finační index: 94

Jsou věci, které potřebují čas. Pokud se vám něco přes veškerou snahu nedaří tak, jak byste si představovali, dejte si pauzu a celou záležitost odložte.

Finační index: 55

Plány, které jste měli s kamarády, nevyjdou. Je vám to sice líto, ale nezlobíte se, pochopili jste, že to není ničí vina, ale pravý zásah vyšší moci.

Finační index: 79

Práci se chystejte na hodně náročnou atmosféru, spojenou s reorganizací. Vás se sice přicházející změny nedotýkají, ale napětí vám přesto dobře nedělá.

Finační index: 56

Denní atmosféra je neskutečně výbušná a rychlá. Občas máte dokonce pocit, že se události odvíjí tak rychle, že ani nestačíte sledovat, co se děje.

Finační index: 90

Kromě účtu, který máte, si zařiďte účet spořicí. Vytvoříte si rezervu pro chvíle, kdy byste moc chtěli něco, co by rodinný rozpočet neunesl.

Finační index: 84

Nepřemáhejte se! Když se vám do něčeho nechce, bude podstatně lepší, když celou akci odvoláte. Předejdete tak dalším a navíc zbytečným nepříjemnostem.

Finační index: 95

Na schůzku se starým kamarádem se musíte náležitě vyfiknout. Musí konečně pochopit, že tím, že si nechal ujít takovou krásu, udělal zásadní chybu!

Finační index: 92

Stacionární Mars se vám stará o štěstí v lásce. Je však potřeba, abyste byli sami k sobě upřímní a přiznali si, že o něco takového vůbec stojíte.

Finační index: 86

Se stacionárním Marsem může být trochu problém. Můžete se sice snažit zachovávat pohodu, ale lidé, kteří dávají přednost konfliktům, stejně zvítězí.

Finační index: 54

Na všechno, co se kolem vás děje, reagujete nezvykle rychle. Asi bylo dobré, kdybyste si reakci nejdříve promysleli, ale to je právě to, co nedokážete.

Finační index: 79

Mars ve vašem sektoru majetku vás vybízí k utrácení. Vy si však nejdříve musíte stanovit částku, kterou můžete utratit. Tu pak nesmíte překročit.

Finační index: 57