Finanční horoskopy

Magazín o půjčkách, který si klade za cíl přinášet rady, tipy a zajímavé informace z oblasti půjček a úvěrů. Naleznete zde denně nové články, které vám mohou pomoci zorientovat se na finančním trhu a získat širší povědomí o půjčkách a dalších finačních produktech, které je možné využít. Veškeré informace na tomto webu pro Vás uvádíme bezplatně a věříme, že Vám články z magazínu pomohou při rozhodování, zda a jakou půjčku případně využít.  Kontakt a podmínkyFinanční horoskopy

Horoskop pro den 14.09.2020


Při Luně ve Lvu vám jde všechno od ruky tak, že se vám dá jen závidět. Navíc se hned ráno můžete těšit na obdiv opačného pohlaví. Vydrží až do večera.

Finační index: 80

Úvahy, že začnete život jinde a jinak, nejsou zdaleka tak nesplnitelné, jak jste si mysleli. Když budete chtít, přijde neopakovatelná a zajímavá šance.

Finační index: 62

K lidem kolem sebe se chovejte otevřeně a laskavě. Když budete dávat najevo kladné emoce. Dočkáte se nejen pozitivní odezvy, ale i aktivní pomoci.

Finační index: 53

Do nových začátků se pouštíte rádi a s chutí. Navíc o tom, že uspějete, ani trochu nepochybujete. Sebedůvěru vám dodává i obdiv vašeho partnera.

Finační index: 70

Opravdu se vám nechce znovu vracet k něčemu, s čím jste se už dávno vyrovnali. Tato možnost se sice může objevit, ale vy na ni nesmíte reagovat.

Finační index: 95

Vaše názory se střetnou s názory vašeho partnera. Nejdříve o tom, že byste ustoupili, neuvažujete, ale pak zjistíte, že vám nic jiného nezbývá.

Finační index: 68

Během dopoledne se snažte udělat všechno, co se dá a co stihnete. Po poledni váš pracovní program zakolísá. Přijde něco, co si vyžádá přednost.

Finační index: 51

Jsou debaty, kterým byste se měli vyhýbat. Zejména ty, které odstartují pod vlivem kvadratury Luna s Uranem kolem poledne, skončí velkým průšvihem.

Finační index: 58

Když někdo naznačí, že něčemu nerozumíte, spolehlivě vás tím naštve. Až později pochopíte, že to z jeho strany byla jen moc dobře promyšlená taktika.

Finační index: 91

úvahy o tom, co děláte špatně a v čem byste se měli vylepšit, o které se s vámi dělí váš nadřízený, vážně neberte. Dotyčný se jenom rád poslouchá.

Finační index: 86

Jsou věci, které svému partnerovi tolerovat nechcete. Pak se ale nesmíte divit, že i on se rozhodne, že jsou věci, které nebude tolerovat on vám.

Finační index: 57

Luna ve Lvu se vám postará nejen o spoustu práce, ale zároveň vám poskytne dostatek energie k jejímu zvládnutí. Večer budete unavení, ale šťastní.

Finační index: 70