Finanční horoskopy

Magazín o půjčkách, který si klade za cíl přinášet rady, tipy a zajímavé informace z oblasti půjček a úvěrů. Naleznete zde denně nové články, které vám mohou pomoci zorientovat se na finančním trhu a získat širší povědomí o půjčkách a dalších finačních produktech, které je možné využít. Veškeré informace na tomto webu pro Vás uvádíme bezplatně a věříme, že Vám články z magazínu pomohou při rozhodování, zda a jakou půjčku případně využít.  Kontakt a podmínkyFinanční horoskopy

Horoskop pro den 26.09.2020


Začátek třídenního víkendu vnímáte pozitivně. Navíc se můžete těšit na odpolední akci s přáteli. Setkáte se s lidmi, s nimiž jste se dlouho neviděli.

Finační index: 98

Všechno, co děláte, se snažte zvládnout co nejjednodušší cestou. Navíc opravdu není nutné, abyste sami dělali to, co může klidně udělat i někdo jiný.

Finační index: 80

Luna ve Vodnáři vám nabízí nové zájmy a zajímavé koníčky. Příjemné je i to, že se jim bude spolu s vámi chtít věnovat i vás životní souputník.

Finační index: 93

Když vám miláček servíruje snídani do postele, měli byste zpozornět. Když to vezmete jako úvod k žádosti, která se vám líbit nebude, je to správně.

Finační index: 59

To, co se dozvíte, si alespoň prozatím nechejte pro sebe. Jde o informaci, která spolu s uplývajícím časem na ceně neztrácí, ale naopak získává.

Finační index: 72

Luna ve Vodnáři se vám postará o spoustu práce. Pracovní tempo by sice mohlo být mírnější, ale to byste zase nebyli do večera se vším hotoví.

Finační index: 91

Luna ve Vodnáři vám vyloženě vylepší život. Konečně pochopíte, že lidé kolem vás mohou mít průšvihy, ale že to neznamená, že je musíte řešit právě vy.

Finační index: 50

Partnerovy trochu naivní názory narazí na vaše životní zkušenosti. Je potřeba, abyste mu ty jeho rozmluvili, ale přitom ho zbytečně nenaštvali.

Finační index: 82

Luna ve vašem komunikačním sektoru vás donutí mluvit i s člověkem, kterému byste se jinak vyhnuli. Hovor kupodivu proběhne tak, abyste byli spokojení.

Finační index: 96

Při Luně ve Vodnáři máte nezvykle měkké srdce. Když přijdou ratolesti s tím, že jim z kapesného nic nezbylo, nebudete hudrovat, ale pár korun jim dáte.

Finační index: 68

Člověka, který vám začne vysvětlovat, co by dělal na vašem místě, rázně umlčte. Po první větě vám bude jasné, že vůbec nechápe situaci, v níž jste.

Finační index: 74

Opravdu není potřeba, abyste lámali fyzické rekordy a dokazovali, že jste opravdu dobří. Když nebudete v tomto směru zbytečně riskovat, bude to lepší.

Finační index: 70