Finanční horoskopy

Magazín o půjčkách, který si klade za cíl přinášet rady, tipy a zajímavé informace z oblasti půjček a úvěrů. Naleznete zde denně nové články, které vám mohou pomoci zorientovat se na finančním trhu a získat širší povědomí o půjčkách a dalších finačních produktech, které je možné využít. Veškeré informace na tomto webu pro Vás uvádíme bezplatně a věříme, že Vám články z magazínu pomohou při rozhodování, zda a jakou půjčku případně využít.  Kontakt a podmínkyFinanční horoskopy

Horoskop pro den 30.09.2020


Konec čtvrtletí probíhá v práci v dost hektickém tempu. Vy máte sice všechno hotovo, ale zjišťujete, že ani vy nejste proti panující nervozitě imunní.

Finační index: 70

Na nervy vám lezou lidé, kteří nedokážou myslet prakticky. Vy se je sice snažíte nasměrovat správně, ale musíte zkonstatovat, že je to marná námaha.

Finační index: 63

Rozčilují vás lidé, kteří vás chtějí citově vydírat. Kdyby za vámi přišli přímo, uděláte pro ně maximum. S manipulací si však na vás nepřijdou.

Finační index: 64

Zkuste trochu tlumit své emoce. Než se začnete dojímat na něčím krutým osudem, nechejte si o tom důkladně popovídat. Pak zjistíte, že to má svou logiku.

Finační index: 80

Jsou věci, o kterých byste měli raději mlčet. Když o nich začnete mluvit, zbytečně tím zkomplikujete život lidem, kteří si to nezaslouží.

Finační index: 100

Krásná Luna ve vašem partnerském sektoru vám ulehčuje domluvu s každým, s kým se setkáte. Navíc je možné, že navážete i nějaká nová přátelství!

Finační index: 95

Práce máte až nad hlavu. Kromě té, které se věnujete normálně, musíte zaskočit i kolegu, který vyrazí k lékaři nebo z jiných důvodů nefunguje.

Finační index: 80

Hlavně dlouhodobé vztahy dnes přímo kvetou. Dobré stránky najdete i na partnerovi, na něhož jste jindy naštvaní. Navíc se s ním moc dobře bavíte.

Finační index: 87

Harmonická Luně v Rybách zásadně vylepší vaše rodinné vztahy. Konečně si dokážete bez emocí promluvit o tom, kvůli čemu jste se dosud jen hádali.

Finační index: 82

Člověka, který se vám s něčím nechce svěřit, nechejte na pokoji. Když vydržíte do večera, zavolá sám. Pak vám řekne ještě víc, než vědět potřebujete.

Finační index: 52

Harmonická Luna ve vašem sektoru peněz zásadně vylepší vaši finanční situaci. Peněz sice v žádném případě nepřibude, ale alespoň se omezí výdaje.

Finační index: 70

Harmonická Luna ve vašem znamení vám otevírá srdce každého, s kým přijdete do kontaktu. Dejte si jen pozor, aby těch srdcí nebylo příliš mnoho...

Finační index: 89