Finanční horoskopy

Magazín o půjčkách, který si klade za cíl přinášet rady, tipy a zajímavé informace z oblasti půjček a úvěrů. Naleznete zde denně nové články, které vám mohou pomoci zorientovat se na finančním trhu a získat širší povědomí o půjčkách a dalších finačních produktech, které je možné využít. Veškeré informace na tomto webu pro Vás uvádíme bezplatně a věříme, že Vám články z magazínu pomohou při rozhodování, zda a jakou půjčku případně využít.  Kontakt a podmínkyFinanční horoskopy

Horoskop pro den 11.10.2020


Kvadratura mezi Sluncem a Jupiterem vám komplikuje život. Všichni k vám vznášejí finanční požadavky a nikdo si neuvědomuje, že vaše konto není bezedné.

Finační index: 65

Při trigonu mezi Venuší a Uranem můžete poznat člověka, který zásadně ovlivní váš osud. Vychutnejte si to, protože něco podobného podruhé nepřijde.

Finační index: 75

Při neharmonické Luně ve Lvu se raději s nikým nehádejte. Zbytečně byste si kazili neděli, která by jinak mohla proběhnout ve vyrovnané atmosféře.

Finační index: 96

To, že vás kamarádi k něčemu přemlouvají, ještě neznamená, že jim musíte vyhovět. Pokud se vám jejich záměry nelíbí, klidně a zdvořile je odmítněte.

Finační index: 98

Kvadratura mezi Sluncem a Jupiterem se vás nedotýká. Pokyny, které dostanete od jiných, nejdříve zvážíte a až pak se rozhodnete, jak se k nim postavíte.

Finační index: 94

Trigon mezi Venuší a Uranem mluví o lásce na první pohled. Naštěstí už nejste ve stavu, kdy by vás takový zážitek srazil na kolena a změnil váš život.

Finační index: 58

Zejména odpoledne máte tendenci utrácet. Týká se to zejména dětí, které žebroní o zvýšené kapesné. Něco jim dejte, ale něco si nechejte i pro sebe.

Finační index: 80

Trigon mezi Venuší a Uranem přináší zajímavé vztahy. Je docela možné, že pod jeho vlivem přijdete na chuť člověku, který vám dosud byl jenom protivný.

Finační index: 54

Při Luně ve Lvu pomáháte zejména lidem, kteří si to nezaslouží. Partnerovi se to sice nelíbí, ale sám uzná, že jste nic jiného dělat nemohli.

Finační index: 91

Trigon mezi Venuší a Uranem vám dává odvahu, abyste v lásce všechno vsadili na jednu kartu. Bát se nemusíte. Pravděpodobnost výhry je značně vysoká.

Finační index: 50

Luna ve vašem partnerském sektoru vás nutí ke změně názorů. Pochopíte, že jsou chvíle, kdy je lepší poslouchat partnera, než se prosazovat sami.

Finační index: 72

Máte sice spoustu práce, ale taky spoustu radosti, protože se vám daří. To, co se vám povede, dejte na sociální sítě a pochlubte se s tím kamarádům!

Finační index: 60