Finanční horoskopy

Magazín o půjčkách, který si klade za cíl přinášet rady, tipy a zajímavé informace z oblasti půjček a úvěrů. Naleznete zde denně nové články, které vám mohou pomoci zorientovat se na finančním trhu a získat širší povědomí o půjčkách a dalších finačních produktech, které je možné využít. Veškeré informace na tomto webu pro Vás uvádíme bezplatně a věříme, že Vám články z magazínu pomohou při rozhodování, zda a jakou půjčku případně využít.  Kontakt a podmínkyFinanční horoskopy

Horoskop pro den 13.08.2023


Spojené energie Slunce a Venuše se vám postarají o štěstí v lásce. Pak je ale potřeba, abyste se překonali a vyrazili někam, kde ji můžete potkat.

Finační index: 64

Váš partner opravdu bytostně potřebuje, abyste ho chválili. Vy sami si sice můžete myslet, že není tak moc za co, ale nakonec to přece jen zvládnete.

Finační index: 50

Spojené energie Slunce a Venuše vám ulehčí život. Konečně umíte o tom, co k miláčkovi cítíte, mluvit tak, aby ho ani nenapadlo, že si děláte legraci.

Finační index: 100

Bez problémů se dokážete zbavit spousty zbytečných věcí. Je jen na vás, zda je dáte do charitativního kontejneru nebo rozdáte potřebným kamarádkám.

Finační index: 100

Slunce, které se setkává s Venuší, vám zajistí neobyčejnou přitažlivost. Když se dozvíte, že jste okouzlující, buďte si jistí, že to tak opravdu je.

Finační index: 51

Kdybyste si mohli vybrat mezi nedělí s rodinou a kamarády, berte přátele. Bude vám s nimi podstatně lépe. Navíc se s nimi nepohádáte kvůli zbytečnostem.

Finační index: 85

Spojené energie Slunce a Venuše vám zajistí půvab a poslouží jako zdroj nevyčerpatelného kouzla osobnosti. Podmaníte si každého, na koho se podíváte!

Finační index: 81

To, že to vašemu miláčkovi sluší, ještě neznamená, že musíte projevovat žárlivost, k níž nemáte důvod. Když to uděláte, partner se jen zbytečně urazí.

Finační index: 87

Konjunkce Slunce s Venuší na vás působí přímo zázračně. Konečně dokážete den rozvrhnout tak, abyste si vychutnali jak tělesnou aktivitu, tak odpočinek.

Finační index: 62

Čeká vás den plný klidu a ničím nerušené partnerské pohody. Opět si potvrdíte, že jste při výběru partnera měli šťastnou ruku a velké štěstí.

Finační index: 50

Díky konjunkci Slunce s Venuší uvidíte svého miláčka ve zcela jiném světle. Pochopíte, že o lásce k vám sice nemluví, ale přesto vás opravdu miluje.

Finační index: 90

Při Luně v Raku se vám daří naprosto ve všem. Zejména domluva se staršími členy rodiny proběhne v klidu tak, abyste nakonec byli všichni spokojení.

Finační index: 83