Finanční horoskopy

Magazín o půjčkách, který si klade za cíl přinášet rady, tipy a zajímavé informace z oblasti půjček a úvěrů. Naleznete zde denně nové články, které vám mohou pomoci zorientovat se na finančním trhu a získat širší povědomí o půjčkách a dalších finačních produktech, které je možné využít. Veškeré informace na tomto webu pro Vás uvádíme bezplatně a věříme, že Vám články z magazínu pomohou při rozhodování, zda a jakou půjčku případně využít.  Kontakt a podmínkyFinanční horoskopy

Horoskop pro den 14.08.2023


Předpoklady, které lidé ohledně vás a vaší pomoci mají, jsou značně přehnané. Měli byste si s nimi o tom popovídat dřív, než budou opravdu zklamaní.

Finační index: 84

Hovory, které chcete s partnerem vést, si musíte především řádně naplánovat. Bude lepší, když se do nich pustíte hned ráno tak, abyste měli večer klid.

Finační index: 62

Zatímco ráno máte pocit, že vás nikdo neposlouchá, odpoledne vás vážně berou naopak všichni. Lidé jsou pyšní, že vás znají, a nepokrytě vás obdivují.

Finační index: 67

Dopoledne, kdy je Luna ve vašem znamení, vsaďte na intuici. Pokud říká, že se do něčeho nemáte pouštět, měli byste ji po krátkém zaváhání poslechnout.

Finační index: 93

Pracovní zemětřesení naštěstí nehrozí. Už dnes ráno se ukáže, že šlo o řeči, které sice zněly velice bojovně, ale žádný faktický dopad mít nebudou.

Finační index: 62

Ambice vašeho miláčka vám přerůstají přes hlavu. Dokonce začínáte přemýšlet, zda je pro vás v jeho napjatém a ctižádostivém života vůbec ještě místo.

Finační index: 77

Když se vám něco nepovede, klidně a bez zábran se tím pochlubte. Zejména odpoledne je to taktika sice nezvyklá, ale neobyčejně účinná.

Finační index: 82

Na příležitosti, které jste měli a nevyužili, nevzpomínejte. Opravdu není nutné, abyste si pořád dokola připomínali to, co se stejně nevrátí.

Finační index: 80

Ráno je naprosto normální a bez překvapení. Ta přijdou až odpoledne. Zjistíte, že se všechno děje tak, jak jste předpokládali, a budete na sebe pyšní.

Finační index: 80

Na žárlivé scény, které vám chce dělat partner, nejste zvědaví. Když se o to pokusí, podíváte se na něj tak, že ho veškeré chutě rychle přejdou.

Finační index: 71

I když se vám nechce, musíte odpoledne přiznat, že partner odhadl situaci, ve které jste, podstatně lépe, než vy. Právě proto byste ho měli poslouchat!

Finační index: 57

Dopoledne, kdy je Luna v Raku, zavolejte miláčkovi. Stejně jako vy potřebuje vědět, že na něj myslíte, a že jste rádi, že jste se konečně našli.

Finační index: 98