Finanční horoskopy

Magazín o půjčkách, který si klade za cíl přinášet rady, tipy a zajímavé informace z oblasti půjček a úvěrů. Naleznete zde denně nové články, které vám mohou pomoci zorientovat se na finančním trhu a získat širší povědomí o půjčkách a dalších finačních produktech, které je možné využít. Veškeré informace na tomto webu pro Vás uvádíme bezplatně a věříme, že Vám články z magazínu pomohou při rozhodování, zda a jakou půjčku případně využít.  Kontakt a podmínkyFinanční horoskopy

Horoskop pro den 5.09.2023


Jsou věci, na které se musíte soustředit. Patří k nim novinky, se kterými přijdou ze školy děti. Vám mohou připadat jako nepodstatné, ale je to omyl.

Finační index: 78

Smiřte se s tím, že počasí bude zcela jiné, než si představujete. Právě proto by bylo lepší, kdybyste si ráno pro jistotu vzali bundu nebo lehké sako.

Finační index: 89

Rychle pochopíte, co se od vás v práci chce. Následně začnete přemýšlet, zda nebude lepší, když si najdete práci, kde takové požadavky mít nebudou.

Finační index: 62

Luna, která je skoro celý den ve vašem sektoru přátel, vám den zásadně usnadní. Ať se děje cokoli, vždycky se najde někdo, kdo vás na to upozorní.

Finační index: 96

Děti si na školu zvykají daleko lehčeji, než jste čekali. Jsou velice spokojené a neustále vám opakují, že se na další školní den už opravdu těší.

Finační index: 66

Lidí, kteří vám hodlají mluvit do vašich rozhodnutí, je kolem vás dost. Naštěstí dokážete využít Merkur ve svém znamení a velice tvrdě jim oponovat.

Finační index: 68

V rozmachu vás brzdí člověk, který neustále tvrdí, jak vás miluje. Je vám jasné, že to dělá proto, že má strach, abyste ho hodně rychle nepředběhli.

Finační index: 57

Neobyčejně silný Jupiter vás nutí k výdajům, které jsou pochopitelné, ale nedomyšlené. Zkuste se nad nimi alespoň trochu zamyslet a kupovat až potom!

Finační index: 98

Člověk, který pochybuje o vašich pracovních kvalitách, vás vyloženě naštve. Nejdříve přemýšlíte, jak mu zatopíte, ale pak nad tím raději mávnete rukou.

Finační index: 63

Lidi, kteří vám budou vysvětlovat, že se v určité zásadní záležitosti mýlíte, neposlouchejte, Zejména odpoledne vám veškerá snaha bude málo platná.

Finační index: 81

Ve vašem okolí se mluví jen o penězích. Vy si uvědomujete, že je to dobře. Kdybyste se nesrovnávali s jinými, ani byste netušili, jak fajn si žijete.

Finační index: 72

Je potřeba, abyste dokázali odlišit realitu od zbožných přání. Sami to lehce dokážete, ale na miláčka musíte v tomto směru ještě trochu dohlédnout.

Finační index: 53