Finanční horoskopy

Magazín o půjčkách, který si klade za cíl přinášet rady, tipy a zajímavé informace z oblasti půjček a úvěrů. Naleznete zde denně nové články, které vám mohou pomoci zorientovat se na finančním trhu a získat širší povědomí o půjčkách a dalších finačních produktech, které je možné využít. Veškeré informace na tomto webu pro Vás uvádíme bezplatně a věříme, že Vám články z magazínu pomohou při rozhodování, zda a jakou půjčku případně využít.  Kontakt a podmínkyFinanční horoskopy

Horoskop pro den 5.10.2023


Merkur, který vstupuje do partnerského sektoru, vám zásadně usnadní život. Napoví vám argumenty, které použijete a prosadíte všechno, co potřebujete.

Finační index: 66

Merkur, který vstupuje do Vah, přitáhne vaši pozornost k pracovním záležitostem. Rychle pochopíte, že se jim musíte věnovat soustředěně a poctivě.

Finační index: 56

Z nezdaru svých dětí nemůžete obviňovat nikoho kromě nich. Kdyby vás poslouchaly a řídily se vašimi slovy, dýchaly by teď volně a bez starostí.

Finační index: 81

Jakékoli zvládání techniky je pro vás nadlidským úkolem. Potíž je v tom, že to nezvládne ani vás technicky daleko nadanější partner, ani vaše děti...

Finační index: 67

Merkur, který vstupuje do Vah, vám dodává sebevědomí i v oblastech, v nichž jste si dosud moc nevěřili. Zkuste svého nového životního postoje využít!

Finační index: 93

Merkur, který vstupuje do vašeho sektoru majetku vlastního, vám v tomto směru nese dobré nápady. Když finance nevylepšíte, aspoň je stabilizujete.

Finační index: 71

O tom, co od svého života chcete, uvažujte nejdříve sami. Bude lepší, když vytvoříte plány, jejich realizace na žádném jiném člověku nezávisí.

Finační index: 71

S člověkem, který vám začne vysvětlovat důvody svého jednání, musíte mít trpělivost. Když ho soustředěně nevyslechnete vy, nikoho jiného už nenajde.

Finační index: 93

Argumenty, s nimiž na vás jdou vaši pracovní protivníci, se vám lehce podaří zvládnout. Dejte si jen pozor, abyste se přitom moc nahlas nesmáli.

Finační index: 83

Merkur, který je od rána ve vašem sektoru profese, vám dá šanci k posílení pracovního postavení. To, že jste nejlepší, víte vy i všichni vaši kolegové.

Finační index: 65

Merkur, který vstupuje do Vah, aktivuje ještě jednou pracovní možnosti, s nimiž jste se už rozloučili. Tentokrát si však slibte, že si je utéct nedáte!

Finační index: 76

Merkur, který se přesouvá do Vah, vám zásadně ulehčí život. Konečně se dočkáte chvíle, kdy miláček přestane jen mluvit a začne taky trochu poslouchat.

Finační index: 83