Finanční horoskopy

Magazín o půjčkách, který si klade za cíl přinášet rady, tipy a zajímavé informace z oblasti půjček a úvěrů. Naleznete zde denně nové články, které vám mohou pomoci zorientovat se na finančním trhu a získat širší povědomí o půjčkách a dalších finačních produktech, které je možné využít. Veškeré informace na tomto webu pro Vás uvádíme bezplatně a věříme, že Vám články z magazínu pomohou při rozhodování, zda a jakou půjčku případně využít.  Kontakt a podmínkyFinanční horoskopy

Horoskop pro den 2.06.2023


Při Luně ve Štíru si dejte pozor na zbytečné projevy žárlivosti. Pokud víte, že k ní máte sklony, měli byste si slíbit, že se budete mírnit.

Finační index: 54

Když děti přijdou s tím, že s vámi potřebují něco probrat, věnujte jim veškerou pozornost. Vám se to možná nezdá, ale pro ně je to moc důležité.

Finační index: 97

Luna ve Štíru se vám postará o spoustu práce. Právě proto budete večer tak unavení, že slušně, ale důrazně odmítnete jakékoli pozvání na party.

Finační index: 77

Nabídku svého telefonního operátora rozumně zvažte. Velice příznivý tarif, který vám slibuje, v sobě může skrývat nečekaný a nemilý závazek.

Finační index: 92

Své i partnerovy rodiče vyslechněte, ale jejich rady berte s rezervou. Myslí to sice dobře, ale přece jen je formovala jiná doba, než je ta dnešní.

Finační index: 55

Situace, že byste někomu svěřili své peníze a on s nimi hospodařil, je pro vás nepředstavitelná. Každý takový nápad hodně energicky odmítnete.

Finační index: 92

O žárlivých komentářích svého partnera nepřemýšlejte. Velice rychle pochopíte, že je vážně vlastně ani nemyslí, a že vás jimi jenom provokuje.

Finační index: 71

Při Luně ve svém znamení hrozí, že bouřlivě zareagujete i na to, co si to v žádném případě nezaslouží. Kdybyste zachovali klid a pohodu, bude to lepší.

Finační index: 78

Napjaté vztahy, které vznikly mezi vašimi přáteli, neřešte. Když se rozhodnete, že se mezi ně pokusíte vrátit pohodu a klid, bude to daleko lepší.

Finační index: 93

Výpravy na víkend probíhají dost zmateně. Když se ale rozhodnete, že si všechno vezmete na povel sami, situace se jako zázrakem srovná a uklidní.

Finační index: 79

Dopoledne si dejte pozor na provokatéry. Dejte jim najevo, že o jejich jedovatých poznámkách nemusíte přemýšlet a už vůbec na ně nemusíte odpovídat.

Finační index: 82

Při Luně ve Štíru hrozí, že budete emotivně reagovat na něco, co si to nezaslouží. Kdybyste se předem rozhodli, že zůstanete v klidu, bude to lepší.

Finační index: 81