Finanční horoskopy

Magazín o půjčkách, který si klade za cíl přinášet rady, tipy a zajímavé informace z oblasti půjček a úvěrů. Naleznete zde denně nové články, které vám mohou pomoci zorientovat se na finančním trhu a získat širší povědomí o půjčkách a dalších finačních produktech, které je možné využít. Veškeré informace na tomto webu pro Vás uvádíme bezplatně a věříme, že Vám články z magazínu pomohou při rozhodování, zda a jakou půjčku případně využít.  Kontakt a podmínkyFinanční horoskopy

Horoskop pro den 5.12.2019


Den se vleče, ale to vůbec nevadí. Večer vám všechno vynahradí. U vás doma se náhodou sejde parta príma lidí, s nimiž se budete moc dobře bavit.

Finační index: 58

Poznámky vašeho nadřízeného vás nesmí vyvézt z míry. Tvařte se, jako by se nic nedělo. Nebude to sice tak úplně snadné, ale jinak to opravdu nejde.

Finační index: 91

Veškeré mikulášské akce proběhnou v pohodě a bez závad. To, že si Mikuláš vzpomene s nějakým malým dárečkem i na vás, vás dožene skoro až k dojetí.

Finační index: 76

Na tom, že jste opravdu unavení, vydělají nejvíc vaše děti. Dobře víte, že byste měli být při výchově důslednější, ale nedokážete se k tomu přinutit.

Finační index: 99

Mikuláš to letos pojedná neobyčejně štědře. Vy pak ke svému údivu zkonstatujete, že se miláček velice dobře vyzná v tom, co máte opravdu rádi.

Finační index: 54

Den je velice příjemný. Ráno sice přijdou nějaké změny, na které musíte okamžitě reagovat, ale to pro vás bude spíše zábava, než nějaký větší stres.

Finační index: 70

I když se vám nechce, měli byste si udělat pořádek v papírech. Důležité jsou zejména ty, které se týkají vašeho majetku. Brzy je budete potřebovat.

Finační index: 70

Jakmile vám vyletí teplota, na nic nečekejte a odejděte k lékaři. Kdybyste požádali partnera nebo kolegu, aby vás tam odvezl, bude to ještě lepší.

Finační index: 91

Než si z někoho začnete dělat legraci, dobře si to rozmyslete. Dalšího člověka, který je naštvaný, jenom se na vás podívá, už opravdu nepotřebujete.

Finační index: 72

Pozor si dávejte na ulici. Kdybyste se dostali do konfliktu se smečkou divokých čertů, příjemné by to nebylo. To, že máte pravdu, by jim bylo jedno!

Finační index: 62

Z Mikuláše si legraci nedělejte. Když uvidíte děti a mladší příbuzné, jak je nebeská návštěva vyvedla z míry, budete atmosférou večera dojatí i vy.

Finační index: 54

Od svých nadřízených logické jednání nečekejte. Občas můžete mít dokonce pocit, že dělají všechno pro to, aby pořádně zkomplikovali život vám i sobě.

Finační index: 94