Finanční horoskopy

Magazín o půjčkách, který si klade za cíl přinášet rady, tipy a zajímavé informace z oblasti půjček a úvěrů. Naleznete zde denně nové články, které vám mohou pomoci zorientovat se na finančním trhu a získat širší povědomí o půjčkách a dalších finačních produktech, které je možné využít. Veškeré informace na tomto webu pro Vás uvádíme bezplatně a věříme, že Vám články z magazínu pomohou při rozhodování, zda a jakou půjčku případně využít.  Kontakt a podmínkyFinanční horoskopy

Horoskop pro den 4.12.2023


Dokážete nemožné. Když se rozhodnete, že lidem kolem sebe něco vytknete, umíte to udělat tak, že se neurazí, ale začnou o tom důkladně přemýšlet.

Finační index: 74

Večer, kdy se Venuše dostává do vašeho partnerského sektoru, se atmosféra mezi vámi a partnerem najednou uvolní. Těšte se na velice krásný večer.

Finační index: 75

To, že se vám nechce ustupovat, vnímejte jako své velké plus. Opět můžete s pýchou konstatovat, že nepatříte k lidem, kteří by se nechali nachytat.

Finační index: 77

Venuše, která se dostává do vašeho sektoru lásky a romantiky vám neobyčejně zpříjemní život. Konečně jasně víte, že milujete a jste taky milováni.

Finační index: 54

S obavami, co o svého partnera a vaši finanční rovnováhu máte, se nesvěřujte nikomu a jemu už vůbec ne. Zbytečně byste ho připravili o dobrou náladu.

Finační index: 89

To, co ve vztahu prožíváte, není krize, ale zcela obyčejná hádka. Navíc je vám oběma jasné, že důvody, které k ní vedly, jsou naprosto nepodstatné.

Finační index: 88

Zvládáte neskutečné věci. Zejména dopoledne, kdy je Venuše ještě ve vašem znamení si poradíte i s tím, co je pro ostatní zcela nepředstavitelné.

Finační index: 63

Venuše, která se večer dostává do vašeho znamení, vám zásadně vylepšuje náladu. Konečně zjistíte, že láska přišla později, ale už vám klepe na dveře.

Finační index: 62

Je potřeba, abyste pracovali rychle a efektivně. Vám to problém nedělá, ale pracovní kolegové budou mít pocit, že je pořád jen popoháníte.

Finační index: 66

Konečně vám přijdou vánoční dárky, které jste si objednali v cizině. Po převzetí balíku se vám vyloženě uleví. Máte o jednu velkou starost méně.

Finační index: 56

Díky Venuši ve Vahách se dokážete do odpoledne chovat neobyčejně strategicky. Pokud něco opravdu chcete, můžete si být jistí, že to taky dostanete.

Finační index: 64

Se vším, co chcete a potřebujete sdělit partnerovi, počkejte až do večera. Venuše vstoupí do Štíra a postará se, abyste našli ta správná slova.

Finační index: 85