Finanční horoskopy

Magazín o půjčkách, který si klade za cíl přinášet rady, tipy a zajímavé informace z oblasti půjček a úvěrů. Naleznete zde denně nové články, které vám mohou pomoci zorientovat se na finančním trhu a získat širší povědomí o půjčkách a dalších finačních produktech, které je možné využít. Veškeré informace na tomto webu pro Vás uvádíme bezplatně a věříme, že Vám články z magazínu pomohou při rozhodování, zda a jakou půjčku případně využít.  Kontakt a podmínkyFinanční horoskopy

Horoskop pro den 18.01.2020


Při Luně ve Štíru si hlídejte své reakce. I slova, kterým vy žádný zvláštní význam nepřikládáte, budou pro lidi z vašeho okolí neobyčejně důležitá.

Finační index: 94

Kvadratura mezi Merkurem a Uranem vás dostává do hodně nemilých situací. Opět prožíváte den, kdy nejdříve mluvíte a až pak si uvědomíte, co jste řekli.

Finační index: 50

Čeká vás neskutečná spousta práce. Naštěstí si ji dokážete rozplánovat tak, abyste stihli všechno, co je potřeba, a ještě si zašli třeba do kina.

Finační index: 58

Na žárlivé výpady svého partnera musíte správně reagovat. Hlavně mu nezačněte vysvětlovat, že vás podezírá neprávem a že žádný úlet v plánu nemáte!

Finační index: 54

Kvadratura mezi Merkurem a Uranem varuje. Ani to, že se pořádně rozčilíte, neomlouvá stav, kdy lidem kolem sebe vmetete pravdu brutálně přímo do očí.

Finační index: 65

Jsou záležitosti, které musíte řešit sami a podle vlastního uvážení. Na to, abyste je nejdříve probrali s někým jiným, nebudete mít dost času.

Finační index: 87

Luna ve Štíru vás nutí k úvahám o penězích. Po chladné a racionální úvaze si uvědomíte, že jsou věci, na které nemáte a o nichž nesmíte ani snít.

Finační index: 54

Kvadratura mezi Merkurem a Uranem vás dostává do bojové nálady. Pokud narazíte na něčí nesouhlas nebo odpor, zametete s ním tak, že se bude moc divit.

Finační index: 52

Když se miláček rozčiluje, zachovejte vážný a důstojný pohled. Nejraději byste se sice začali od srdce smát, ale to je právě to, co udělat nesmíte.

Finační index: 58

Pokud jste se včera s partnerem pohádali, snažte se najít cestu ke smíru. Když to miláček přijme, bude dobře. A když ne, je míč na jeho straně hřiště.

Finační index: 51

Jste pod vlivem kvadratury Merkura s Uranem. Proto si musíte dávat pozor na každé slovo. Neprovokujte zbytečně lidi, které ještě budete potřebovat!

Finační index: 54

Pozor si dejte na Vodnáře a na Býky. Jsou pod silným planetárním tlakem, a proto se snaží zkomplikovat život každému, kdo je na světě rád a spokojený.

Finační index: 65