Finanční horoskopy

Magazín o půjčkách, který si klade za cíl přinášet rady, tipy a zajímavé informace z oblasti půjček a úvěrů. Naleznete zde denně nové články, které vám mohou pomoci zorientovat se na finančním trhu a získat širší povědomí o půjčkách a dalších finačních produktech, které je možné využít. Veškeré informace na tomto webu pro Vás uvádíme bezplatně a věříme, že Vám články z magazínu pomohou při rozhodování, zda a jakou půjčku případně využít.  Kontakt a podmínkyFinanční horoskopy

Horoskop pro den 27.02.2020


O to, co vám přebývá, se podělte nebo to darujte úplně. Doma si tím uvolníte místo, které naléhavě potřebujete pro něco daleko důležitějšího.

Finační index: 71

Luna ve vašem znamení se vám stará o značnou dávku vnitřní harmonie. Dnes mají všichni pocit, že záříte jako sluníčko, které nic z míry nevyvede.

Finační index: 99

Nepříjemné záležitosti nechejte na partnerovi. Chová se naprosto jinak, než čekáte. Tam, kde by se jindy rozčiloval, se dnes dokáže rychle domluvit.

Finační index: 86

Pokud chcete čekat na chvíli, kdy se situace zklidní, nedočkáte se. Bude daleko lepší, když uděláte to, co jste chtěli, bez ohledu na následky.

Finační index: 90

Dejte si pozor, aby vás vzpomínky nezavedly do hodně daleké minulosti. Přivedly by vás k něčemu, na co jste už skoro zapomněli a čeho není vůbec škoda.

Finační index: 55

Cítíte, že nutně potřebujete fyzickou námahu. Když vás napadne, že byste mohly začít trénovat třeba na půlmaratón, je velice rozumné rozhodnutí.

Finační index: 89

Než se rozhodnete, že někomu vynadáte, dobře si to rozmyslete. Nebude lepší, když ho vezmete někam stranou a tam si s ním promluvíte ve větším klidu?

Finační index: 88

Při Luně v Beranu se do všeho vrháte po hlavě. Klidně to udělejte. Svého rozhodnutí litovat nebudete. Vyjde ještě lépe, než jste si představovali.

Finační index: 52

Lidi, kteří vás budou kritizovat, je daleko víc, než těch, kteří vás ohodnotí kladně. Naštěstí si ani z jedněch ani z druhých hlavu zbytečně neděláte.

Finační index: 78

Počítejte s únavou, se kterou se nedá nic dělat. Bude lepší, když se smíříte s večerem, který strávíte doma v klidu a kdy nebudete vůbec nic dělat.

Finační index: 66

Lidi, kteří mají pocit, že jako jediní vědí, co je pro vás dobré, neposlouchejte. Jakmile je necháte mluvit do života, už se jich nemáte šanci zbavit.

Finační index: 66

Při Luně v Beranu čekejte zmatky. Naštěstí se jimi nenecháte vyvést z míry. V situaci se zorientujete a z nabízených možností vyberete tu nejlepší.

Finační index: 64