Finanční horoskopy

Magazín o půjčkách, který si klade za cíl přinášet rady, tipy a zajímavé informace z oblasti půjček a úvěrů. Naleznete zde denně nové články, které vám mohou pomoci zorientovat se na finančním trhu a získat širší povědomí o půjčkách a dalších finačních produktech, které je možné využít. Veškeré informace na tomto webu pro Vás uvádíme bezplatně a věříme, že Vám články z magazínu pomohou při rozhodování, zda a jakou půjčku případně využít.  Kontakt a podmínkyFinanční horoskopy

Horoskop pro den 16.09.2023


Čím více aktivity necháte na svém partnerovi, tím klidnější domácí atmosféra bude. Vy nakonec sami přiznáte, že je podřízená role občas moc fajn.

Finační index: 84

Člověk, jenž vám dá kytici nebo jiný podobný dárek, tím neprojevuje své city. Když to alespoň zatím vezmete jako vyjádření přátelství, bude to lepší.

Finační index: 65

Sobota s Lunou ve Vahách se rýsuje neskutečně příjemně. Kdybyste se rozhodli, že se budete věnovat nějaké umělecké aktivitě, budete mít značný úspěch!

Finační index: 52

Čím víc budete uvažovat a z různých možností vybírat tu optimální, tím to bude horší. Ve vašem případě by bylo lepší, kdybyste se rozhodli rychle.

Finační index: 93

S lidmi, kteří vás chtějí kontrolovat a přesvědčovat o své pravdě, neztrácejte čas. Vy sice budete své stanovisko obhajovat, ale efekt to mít nebude.

Finační index: 98

Díky harmonickému vztahu mezi Sluncem a Uranem pracujete rychle a nesmírně efektivně, Právě proto byste neměli zapomínat ani na nutný odpočinek.

Finační index: 64

Při Luně ve svém znamení velice přesně odhadnete, co si kdo myslí. Právě proto dokážete navázat řeč i s lidmi, s nimiž se nikdo jiný domluvit nedokáže.

Finační index: 72

Ráno si přivstaňte. Využijete tak energii trigonu Slunce s Uranem. S jeho pomocí se rozhodujete rychle, ale tak, aby byl výsledek opravdu skvělý.

Finační index: 57

Díky Luna ve Vahách si dokážete užít příjemnou společnost milých lidí. K přátelům, které už máte, navíc během dnešního odpoledne přibude i pár dalších!

Finační index: 77

Novoluní v Panně vám dává nové šance v oblastech, které jste dávno brali jako totálně uzavřené. Teď zjišťujete, že to zdaleka uzavřené není a nebude.

Finační index: 83

Čekání na chvíli, kdy za vás vaše problémy někdo sejme a tím vás zbaví odpovědnosti, se může protáhnout. Bude lepší, když se o to postaráte sami.

Finační index: 91

Když se vám podaří svá obvyklá promyšlená rozhodnutí zaměnit impulsivním jednáním, bude to skvělé. Vyhrajete tím víc, než si dokážete představit.

Finační index: 57