Finanční horoskopy

Magazín o půjčkách, který si klade za cíl přinášet rady, tipy a zajímavé informace z oblasti půjček a úvěrů. Naleznete zde denně nové články, které vám mohou pomoci zorientovat se na finančním trhu a získat širší povědomí o půjčkách a dalších finačních produktech, které je možné využít. Veškeré informace na tomto webu pro Vás uvádíme bezplatně a věříme, že Vám články z magazínu pomohou při rozhodování, zda a jakou půjčku případně využít.  Kontakt a podmínkyFinanční horoskopy

Horoskop pro den 17.09.2023


Sextil Luny s Venuší z vás dělá vyhledávaného společníka. Ať se kolem vás děje cokoli, vy si na nedostatek přízně opačného pohlaví nestěžujete.

Finační index: 57

Napjatý vztah mezi Venuší a Jupiterem vás ve financích nutí k opatrnosti. Bude lepší, když se peněžních operací vzdáte a raději je odložíte na zítřek.

Finační index: 54

Nedostatku pohody se nebojte. Budete jí mít tolik, že nakonec začnete trochu rouhavě uvažovat, zda to není nuda a zda by to nechtělo trochu vzruchu.

Finační index: 54

Děti mohou mít požadavky, které nejste schopní zvládnout. Je potřeba, abyste jim vysvětlili, že jim všechno, co by chtěly, dát prostě nedokážete.

Finační index: 92

Napjatý vztah mezi Venuší a Jupiterem může přinést partnerské hádky o peníze. Kdybyste si uvědomili, že hádka vám účet nevylepší, budete mít doma klid.

Finační index: 95

Napjatý vztah Venuše s Jupiterem vás přemlouvá k aktivitě i tam, kde se vám dosud nedařilo. Pozvěte ještě jednou na rande člověka, který zatím odolával!

Finační index: 99

Dopřejte si klid, pohodu a eventuelně i nějaký kulturní zážitek. Když máte šanci navštívit koncert oblíbené kapely, nesmíte tuto šanci odmítnout!

Finační index: 77

Napjatý vztah mezi Venuší a Jupiterem vás ve finančních otázkách zbavuje zdravého rozumu. Pokud nechcete zbytečně utrácet, raději nic nekupujte!

Finační index: 70

S lidmi, kteří vás lákají ke společnému podnikání nebo zhodnocování úspor, jednejte opatrně. Když celou záležitost odložíte na další dny, bude to lepší.

Finační index: 70

Vztahy vašich dětí se vám sice líbit nemusí, ale to ještě neznamená, že jim do nich máte mluvit. Upozorněte je na možná nebezpečí a pak se stáhněte.

Finační index: 71

Napjatý vztah Venuše s Jupiterem vás dostane do situace, kdy na charitu přispět prostě musíte. Naštěstí půjde o záležitost, která je vám sympatická.

Finační index: 62

Napjatý vztah mezi Venuší a Jupiterem nutí vašeho partnera k utrácení, které považujete za naprosto zbytečné. Naštěstí pro vás si to nechá vysvětlit.

Finační index: 72