Finanční horoskopy

Magazín o půjčkách, který si klade za cíl přinášet rady, tipy a zajímavé informace z oblasti půjček a úvěrů. Naleznete zde denně nové články, které vám mohou pomoci zorientovat se na finančním trhu a získat širší povědomí o půjčkách a dalších finačních produktech, které je možné využít. Veškeré informace na tomto webu pro Vás uvádíme bezplatně a věříme, že Vám články z magazínu pomohou při rozhodování, zda a jakou půjčku případně využít.  Kontakt a podmínkyFinanční horoskopy

Horoskop pro den 19.09.2023


Vaše cesty po úřadech dopadnou kupodivu dobře. Po vstupu do kanceláře narazíte na někoho, koho znáte a kdo se vás ujme. Nakonec vám i kávu uvaří!

Finační index: 79

Rozpor mezi sny a realitou, který trápí vaše přátele, se vás naštěstí netýká. Vy přesně víte, jaké máte možnosti a dokážete je stoprocentně využít.

Finační index: 56

Napjatý vztah mezi Sluncem a Neptunem vás nutí k realistickému přemýšlení. Opravdu by bylo dobré, abyste dokázali striktně odlišovat sny od reality.

Finační index: 51

Při opozici Slunce s Neptunem narazí sny na realitu. Zejména v záležitostech, které se týkají přátelských vztahů, se musíte s něčím zásadním rozloučit.

Finační index: 51

Když chcete, aby vám ostatní vyšli vstříc, musíte se podle toho taky chovat. Řekněte jim to, co chtějí slyšet, a čekejte, jak na to budou reagovat.

Finační index: 99

Napjatý vztah Slunce a Neptunem v partnerském sektoru testuje vás vztah. Když máte pocit, že vám partner lže, nenamlouvejte si, že to není pravda.

Finační index: 51

Kontakt s bývalou láskou vás vyloženě zklame. Dosud jste si mysleli, že bez ní nedokážete dýchat a existovat, ale teď zjišťujete, že to zvládáte.

Finační index: 76

Napjatý vztah mezi Sluncem a Neptunem vás dostává do situací, kdy nevíte, komu máte věřit. S konečným a definitivním názorem ještě chvíli počkejte.

Finační index: 75

Lidé, kteří po vás vyžadují pokoru, sami tuto vlastnost moc nemají. To jim ale nebrání, aby o ní pořád dokola nemluvili a aby vám ji nedoporučovali.

Finační index: 69

Když vám kamarádi sdělí, jak si představuje prodloužený víkend, dost vás to naštve. Opět se ukáže, že zase jednou jednali o vás a naprosto bez vás.

Finační index: 95

Napjatý vztah mezi Sluncem a Neptunem se vás sice přímo netýká, ale přesto vybízí k opatrnosti. Vyhýbejte se veškerým hádkám a slovním sporům!

Finační index: 89

Napjatý vztah mezi Sluncem a Neptunem nutí miláčka k nezvyklým reakcím. Vy si můžete vybrat, zda se budete hádat, nebo zda mezi vás vrátíte klid.

Finační index: 82