Finanční horoskopy

Magazín o půjčkách, který si klade za cíl přinášet rady, tipy a zajímavé informace z oblasti půjček a úvěrů. Naleznete zde denně nové články, které vám mohou pomoci zorientovat se na finančním trhu a získat širší povědomí o půjčkách a dalších finačních produktech, které je možné využít. Veškeré informace na tomto webu pro Vás uvádíme bezplatně a věříme, že Vám články z magazínu pomohou při rozhodování, zda a jakou půjčku případně využít.  Kontakt a podmínkyFinanční horoskopy

Horoskop pro den 25.09.2023


Při Luně ve Vodnáři se pohybujete mezi lidmi, kteří se k vám chovají vyloženě přátelsky. Když si s něčím nevíte rady, klidně je požádejte o radu.

Finační index: 55

Luna ve Vodnáři vás v pracovních záležitostech skvěle inspiruje. Všechno, co jste dosud považovali za nemožné, se začíná pozvolna uskutečňovat.

Finační index: 70

To, o čem ostatní mluví jako o problému naprosto neřešitelném, vy zvládáte levou zadní. Navíc si ještě zachováte i dobrou náladu, což je další plus.

Finační index: 56

Když člověk, se kterým jste se pohádali, na nabídku smíru nereaguje, je to jeho věc. Pak přemýšlejte, zda se o to znovu pokusíte, nebo zda to vzdáte.

Finační index: 61

Je vidět, že dokážete zvládnout daleko víc, než si myslíte. Zvlášť dnes vám veškeré aktivity jdou od ruky tak, že za to musíte sami sebe chválit.

Finační index: 96

Při souladném vztahu mezi Merkurem a Jupiterem mluvíte jako kniha. Uctivě vás poslouchají dokonce i ti, kteří si jinak z každého jen utahují.

Finační index: 84

Při Luně ve svém sektoru lásky a romantiky bedlivě poslouchejte partnera. Nebude vám to dělat problémy. Mluví nejenom zajímavě, ale i velice zábavně.

Finační index: 77

Je potřeba, abyste se srovnali s minulostí. Smiřte se s tím, že i vy děláte chyby. Naštěstí si z nich dokážete vzít poučení a taky si ho zapamatovat.

Finační index: 50

To, co se vám zdá, berte jako poselství shůry. Když se nad obsahem svých snů zamyslíte, záhy zjistíte, kdo a hlavně co vám tímto způsobem vzkazuje.

Finační index: 95

Novinky, s kterými přijdou kamarádi, vám vyrazí dech. Je vám jasné, že průšvih, jemuž jste se snažili vyhnout, přece jenom přichází.

Finační index: 83

Lidem, kteří vás budou ujišťovat, že si na vás udělají čas, nevěřte. Bude lepší, když je přinutíte, aby si na vás čas udělali přímo taky a hned teď.

Finační index: 97

Na to, abyste řešili cizí průšvihy, vás neužije. Když si vzpomenete na situace, kdy za všechno nakonec vynadali vám, ztratíte rázem veškerou chuť.

Finační index: 78