Finanční horoskopy

Magazín o půjčkách, který si klade za cíl přinášet rady, tipy a zajímavé informace z oblasti půjček a úvěrů. Naleznete zde denně nové články, které vám mohou pomoci zorientovat se na finančním trhu a získat širší povědomí o půjčkách a dalších finačních produktech, které je možné využít. Veškeré informace na tomto webu pro Vás uvádíme bezplatně a věříme, že Vám články z magazínu pomohou při rozhodování, zda a jakou půjčku případně využít.  Kontakt a podmínkyFinanční horoskopy

Horoskop pro den 26.09.2023


Rodiče, kteří vám něco rozmlouvají, to s vámi myslí dobře. Než jejich rady odmítnete, měli byste je vyslechnout a pak o nich důkladně přemýšlet.

Finační index: 94

To, že se máte rozhodovat uvážlivě a pomalu, dobře víte. Přesto odpoledne hrozí, že se po hlavně vrhnete do něčeho, co je sice lákavé, ale nerozumné.

Finační index: 82

Klidně se oblečte trochu výstředněji, než obvykle. Vaše okolí to vydýchá naprosto bez problémů. Dokonce se dozvíte, že vám to opravdu moc sluší.

Finační index: 93

Při Luně ve Vodnáři přemýšlíte nejen o penězích, ale hlavně o tom, kam je investujete. V tomto ohledu se řiďte svou vlastní hlavou. Poradí vám nejlépe.

Finační index: 56

Nápady, s kterými přijde partner, vám vyrazí dech. O tom, co navrhne, jste přemýšleli i vy. Je vidět, že se vaše myšlenky ubírají po stejné koleji.

Finační index: 68

Zkuste trochu uvolnit vztah, který mezi vámi a partnerem je. To, že se opravdu milujete, ještě neznamená, že musíte vědět o každém svém kroku.

Finační index: 52

Pokud můžete oslovit člověka, pro kterého máte dlouhodobou slabost, hned to udělejte. Šance, že se chytí a začne si s vámi povídat, je vysoká.

Finační index: 89

Čím víc budete lidem ve svém okolí poroučet, tím méně vás budou poslouchat. Kdybyste jim dopřáli volnost a svobodu, byl by výsledek daleko lepší.

Finační index: 98

Lidé, kteří po vás vyžadují pokoru, sami tuto vlastnost moc nemají. To jim ale nebrání, aby o ní pořád dokola nemluvili a aby vám ji nedoporučovali.

Finační index: 76

Když vám kamarádi sdělí, jak si představuje prodloužený víkend, dost vás to naštve. Opět se ukáže, že zase jednou jednali o vás a naprosto bez vás.

Finační index: 97

Luna ve vašem znamení se vám postará o neobyčejnou vnímavost. Lidí, kteří před vámi chtějí něco zatajit, sice pár je, ale stejně se jim to nepovede.

Finační index: 70

To, že jste si jistí, že víte, co by vašim blízkým pomohlo, ještě neznamená, že je do toho máte nutit. Poradit můžete, ale rozhodnout se musí sami.

Finační index: 73