Finanční horoskopy

Magazín o půjčkách, který si klade za cíl přinášet rady, tipy a zajímavé informace z oblasti půjček a úvěrů. Naleznete zde denně nové články, které vám mohou pomoci zorientovat se na finančním trhu a získat širší povědomí o půjčkách a dalších finačních produktech, které je možné využít. Veškeré informace na tomto webu pro Vás uvádíme bezplatně a věříme, že Vám články z magazínu pomohou při rozhodování, zda a jakou půjčku případně využít.  Kontakt a podmínkyFinanční horoskopy

Horoskop pro den 1.10.2023


Lidi, kteří vám dohazují své příbuzné, neposlouchejte. Kdyby byli tak neznační, jak se vám snaží namluvit, určitě by si protějšek našli sami.

Finační index: 83

Luna, která se dostala do vašeho znamení, vás naladí neobyčejně smířlivě. Dokonce usoudíte, že je čas, abyste domluvili organizaci rodinných Vánoc!

Finační index: 92

Luna ve Lvu vás neskutečně rozpovídá. Pod jejím vlivem navíc objevíte smysl pro humor, který se bude celému vašemu okolí neobyčejně zamlouvat.

Finační index: 50

Opět se potvrdí, že v životě svých kamarádů fungujete jako kotva i maják zároveň. Čekejte telefony, v nichž se vám budou svěřovat a budou chtít radu.

Finační index: 92

Na sliby, které dnes v hojné míře padnou, raději nedejte. Pokud si nemůžete něco zajistit nebo obstarat sami, s pomocí ostatních raději nepočítejte.

Finační index: 78

Uchylte se do samoty a spřádejte dlouhodobé plány. Při Luně v Býku je jisté, že přijdete na něco, co zásadně vylepší život váš i vašeho partnera.

Finační index: 98

Do vyhrocených rodinných vztahů nezasahujte. Mohli byste mít sice stokrát pravdu, ale nikdo, kdo by vás poslouchal a bral vážně, by se nenašel.

Finační index: 70

Při Luně ve Lvu vsaďte na odpočinek. Kdybyste si ráno trochu přivstali a vstávali až k obědu, nic se neděje. Takový odpočinek si přece zasloužíte!

Finační index: 97

Lidí, kteří počítají s vaší velkorysostí jako s něčím, co mají jisté, je kolem vás opravdu hodně. Vy jim musíte vysvětlit, že to tak samozřejmé není...

Finační index: 83

Když pro vás rodiče nebo prarodiče něco udělají, měli byste jim poděkovat. Ve skrytu duše sice víte, že byste to zvládli lépe, ale nahlas to neříkáte.

Finační index: 64

Pozorně poslouchejte všechno, o čem se ve vašem okolí mluví. Dnes vám to sice jako podstatné nepřipadá, ale už zítra uvidíte celou záležitost jinak.

Finační index: 60

Luna v Býku vás rozpovídá. Konečně pochopíte, že jsou věci, které je třeba důkladně probrat a vzít si z nich pro budoucnost zásadní životní poučení.

Finační index: 52