Finanční horoskopy

Magazín o půjčkách, který si klade za cíl přinášet rady, tipy a zajímavé informace z oblasti půjček a úvěrů. Naleznete zde denně nové články, které vám mohou pomoci zorientovat se na finančním trhu a získat širší povědomí o půjčkách a dalších finačních produktech, které je možné využít. Veškeré informace na tomto webu pro Vás uvádíme bezplatně a věříme, že Vám články z magazínu pomohou při rozhodování, zda a jakou půjčku případně využít.  Kontakt a podmínkyFinanční horoskopy

Horoskop pro den 2.10.2023


Lidem, které vidíte opravdu poprvé v životě, se nebojte projevit své přátelství jako první. Díky nim získáte informace, které pro vás budu zásadní!

Finační index: 54

Při Luně ve svém znamení vidíte mnohým lidem až do žaludku. Musíte však zkonstatovat, že je tam ke spatření jen to, s čím jste dopředu počítali.

Finační index: 75

Patříte k lidem, kteří se dokážou pustit do bojů, které by všichni ostatní označili jako předem ztracené. Vy však jistě víte, že to tentokrát vyjde!

Finační index: 57

O tom, že byste někomu preventivně ustupovali, ani neuvažujte. Když usoudíte, že je to potřeba, zatněte zuby a zapřete se. Jiná cesta k vítězství není.

Finační index: 50

Životní radosti si umíte užít. Dejte si však pozor, abyste uspokojení nedávali příliš okázale najevo. Nerozčilujte lidi, které budete ještě potřebovat!

Finační index: 79

Rozpor mezi Merkurem a Jupiterem vám do cesty pošle lidi, kteří si s pravdou hlavu nedělají. Vy jim však v žádném případě naletět nesmíte!

Finační index: 54

Pocit, že některé věci nestíháte a jiným ani trochu nerozumíte, se patrně objeví. Vy si však musíte slíbit, že mu nedovolíte, aby vás převálcoval.

Finační index: 78

Když v práci s něčím nesouhlasíte, musíte mluvit tak, aby všem bylo jasné, co a proč se vám nelíbí. Jen tak zjistíte, že nejste se svým názorem sami.

Finační index: 71

Na chyby, které děláte, přijdete naštěstí hodně brzy. Když se k nim musíte přiznat, příjemné to nebude, ale nakonec dokážete zvládnout i to.

Finační index: 67

Pocit, že jste některá rozhodnutí nedotáhli, se dá docela dobře napravit. Když požádáte partnera o pomoc, stihnete všechno dokončit ještě dnes!

Finační index: 52

Když partner řekne, že vám závidí vztah, který máte s jeho rodiči, nic neříkejte. Když se dozví, že je to tím, že na ně netlačíte, k ničemu to nebude.

Finační index: 52

Když nový mobil nebo počítač nejen chcete, ale i potřebujete, musíte to říct nahlas. Čekání, až se partner dovtípí, se může docela dost protáhnout.

Finační index: 79