Finanční horoskopy

Magazín o půjčkách, který si klade za cíl přinášet rady, tipy a zajímavé informace z oblasti půjček a úvěrů. Naleznete zde denně nové články, které vám mohou pomoci zorientovat se na finančním trhu a získat širší povědomí o půjčkách a dalších finačních produktech, které je možné využít. Veškeré informace na tomto webu pro Vás uvádíme bezplatně a věříme, že Vám články z magazínu pomohou při rozhodování, zda a jakou půjčku případně využít.  Kontakt a podmínkyFinanční horoskopy

Horoskop pro den 7.10.2023


I na rodinných setkáních se snažte být co nejzdvořilejší. Pokud se chce někdo z příbuzných začít hádat, podívejte se tak, aby raději hned zmlkl.

Finační index: 58

Když ráno nemůžete dospat, vyrazte na farmářský trh. Nakoupíte tam fůru dobrot a potkáte spoustu známých. Doma pak budete mít o čem přemýšlet.

Finační index: 78

Při Luně v Raku si hlídejte rodinný majetek. To, že někdo z rodiny špatně hospodařil a potřebuje pomoc, ještě neznamená, že vy musíte sáhnout do úspor.

Finační index: 84

Pocit, že některé věci nezvládáte tak, jak byste potřebovali, vám starosti dělat nemusí. Spousta věcí, které nejdou ostatním, se vám zase daří skvěle!

Finační index: 94

Zejména večer si dejte pozor na zcela zbytečné hádky. Šli byste do nich sice beze strachu a s plným nasazením, ale nic dobrého by stejně nepřinesly.

Finační index: 81

Zejména večer si dejte pozor, abyste zbytečně neriskovali se zdravím. Pokud se po této stránce necítíte tak akorát, nikam nechoďte a zůstaňte doma.

Finační index: 94

O tom, že se u vás doma dobře a chutně vaří, nepochybujete. Dnes však zkonstatujete, že se budete vzhledem k blížící se zimě v jídle muset mírnit.

Finační index: 100

Při Luně v Raku si musíte najít dostatek času nejenom na práci, ale hlavně na odpočinek. Když k sobě budete upřímní, přiznáte, že ho moc potřebujete.

Finační index: 95

Při Luně v Raku vás do kuchyně nikdo honit nemusí. Dobrot, které chcete vyzkoušet, je tolik, že vystačí nejen pro rodinu, ale i pro návštěvy kamarádů!

Finační index: 93

I vám se může stát, že zaspíte. Právě v takové chvíli pak oceníte taktní přístup vaší rodiny. Na rozdíl od vás jedovaté poznámky mít nebude.

Finační index: 91

Kromě práce všeho druhu si musíte najít pár chvil na zodpovědné přemýšlení o další budoucnosti. Je to důležité nejen pro vás, ale i pro vaše blízké.

Finační index: 65

Když jste si jistí, že svého partnera opravdu milujete, klidně mu to řekněte. Vaše otevřenost ho sice vyvede z míry, ale zase bude mít radost.

Finační index: 85