Finanční horoskopy

Magazín o půjčkách, který si klade za cíl přinášet rady, tipy a zajímavé informace z oblasti půjček a úvěrů. Naleznete zde denně nové články, které vám mohou pomoci zorientovat se na finančním trhu a získat širší povědomí o půjčkách a dalších finačních produktech, které je možné využít. Veškeré informace na tomto webu pro Vás uvádíme bezplatně a věříme, že Vám články z magazínu pomohou při rozhodování, zda a jakou půjčku případně využít.  Kontakt a podmínkyFinanční horoskopy

Horoskop pro den 13.10.2023


Při Luně ve svém partnerském sektoru se doma raději nehádejte. I ten nejhodnější partner aby se proti vám postavil s energií naprosto nevídanou.

Finační index: 52

Je sice pátek třináctého, ale s vámi to nic nedělá. Kdyby vás na to pověrčiví kamarádi neupozornili, jeli byste si svým tempem a taky vyhrávali.

Finační index: 97

Harmonický vztah mezi Marsem a Saturnem vám dává šanci k vyřešení nepříjemných pracovních problémů. Když řeknete, co chcete, taky to dostanete.

Finační index: 69

K tomu, abyste se s někým hádali, se nesnížíte. Jasně řeknete, co chcete. Ostatní pak necháte, aby si vaše slova přebrali a pak se podle nich zařídili.

Finační index: 64

I když je pátek třináctého, s vámi to nic nedělá. Lunu ve svém sektoru komunikace využijete při velice upřímném a povedeném setkání s přáteli.

Finační index: 75

Než se na někoho spolehnete, vyslechněte to, co se o něm mluví. Kdybyste usoudili, že je nespolehliví, máte dost času, abyste ještě vycouvali.

Finační index: 98

Luna ve vašem znamení vám přinese spoustu překvapení. Je docela možné, že se o vás pokouší choroba, která vás donutí k zásadní změně plánů.

Finační index: 80

Díky harmonickému vztahu mezi Marsem a Saturnem dokážete prosadit i to, co všichni považovali za nemožné. Vy si pak můžete vychutnávat svůj úspěch.

Finační index: 56

Pověrčiví sice nejste, ale to, že je pátek třináctého, vám pořád někdo připomíná. Právě proto jste ke svému prospěchu daleko opatrnější než obvykle.

Finační index: 75

Konečně máte odvahu řešit to, čeho jste se dosud tak trochu báli. Nedbejte na to, že je pátek třináctého, ale bez zbytečného váhání se pusťte do akce!

Finační index: 67

Luna ve Vahách vám dodává sebevědomí. Pochopíte, že máte dostatek sil, s jejichž pomocí můžete život svůj i své rodiny posunout k lepšímu.

Finační index: 77

Harmonie mezi Marsem a Saturnem vám zaručí rozhodnutí, která jsou sice na první pohled riskantní, ale jichž teď ani později litovat nebudete.

Finační index: 63