Finanční horoskopy

Magazín o půjčkách, který si klade za cíl přinášet rady, tipy a zajímavé informace z oblasti půjček a úvěrů. Naleznete zde denně nové články, které vám mohou pomoci zorientovat se na finančním trhu a získat širší povědomí o půjčkách a dalších finačních produktech, které je možné využít. Veškeré informace na tomto webu pro Vás uvádíme bezplatně a věříme, že Vám články z magazínu pomohou při rozhodování, zda a jakou půjčku případně využít.  Kontakt a podmínkyFinanční horoskopy

Horoskop pro den 17.10.2023


Se žárlivostí, kterou jste cítili k partnerovi, jste se vyrovnali. V práci však žárlíte dál. Máte pocit, že kolegové mají víc šancí než vy.

Finační index: 53

Dejte si pozor na přání, protože se mohou splnit. Dnes zjistíte, že vás vysněný idol je ve skutečnosti zcela jiný. Navíc s ním vůbec není zábava.

Finační index: 76

Když si potřebujete něco srovnat v hlavě, je k tomu nutná samota. Právě proto byste se měli rozhodnout pro dlouhou a blahodárnou večerní procházku.

Finační index: 60

Vaši známí, kteří se hádají, vás požádají, abyste je rozsoudili. Klidně jim řekněte, že se na to necítíte, a pošlete je za profesionálním mediátorem.

Finační index: 56

Když už chcete a potřebujete v rámci rodiny něco projednávat, měli byste k tomu alespoň uvařit kávu. Vytvoří atmosféru pohody a nerušeného klidu.

Finační index: 90

Klidně vyslovte všechno, co vám slina na jazyk přinese. Díky energii Luny ve svém partnerském sektoru tím dáváte najevo své oprávněné sebevědomí.

Finační index: 97

Luna ve vašem sektoru peněz vlastních vás zejména dopoledne vede k dost nerozumnému jednání. Máte sklon utrácet na to, na co oba opravdu nemáte.

Finační index: 100

Je potřeba, abyste pozitivní energii Luny ve svém znamení využili na maximum. Začněte tím, že přestanete myslet na jiné a plně se zaměříte na sebe.

Finační index: 93

Když pochopíte, že názory, které jste až dosud hlásali, střet s realitou nezvládnou, měli byste je změnit. Bude to daleko lepší, než stát na místě.

Finační index: 78

Luna ze Štíra vás dostane do konfrontace s člověkem, s nímž se nikdo hádat nechce. Vy však svou pravdu hájíte a velice slavně nad ním zvítězíte.

Finační index: 82

Než se rozhodnete, že partnerovi něco zakážete, dlouho přemýšlejte. V takové situaci hrozí, že to udělá jen proto, aby dokázal, že si poroučet nedá.

Finační index: 53

O tom, že byste dávali najevo svou žárlivost, raději neuvažujte. Miláček by to bral jako osobní útok a hodně tvrdým způsobem by vám to vrátil.

Finační index: 89