Finanční horoskopy

Magazín o půjčkách, který si klade za cíl přinášet rady, tipy a zajímavé informace z oblasti půjček a úvěrů. Naleznete zde denně nové články, které vám mohou pomoci zorientovat se na finančním trhu a získat širší povědomí o půjčkách a dalších finačních produktech, které je možné využít. Veškeré informace na tomto webu pro Vás uvádíme bezplatně a věříme, že Vám články z magazínu pomohou při rozhodování, zda a jakou půjčku případně využít.  Kontakt a podmínkyFinanční horoskopy

Horoskop pro den 27.10.2023


Lidem, kteří vám vždycky něco naslibovali a pak to nesplnili, teď naletět nesmíte. Zklamání, které by to přineslo, byste mohli vyčítat jen sami sobě.

Finační index: 60

Dobré skutky, které vykonáte, se nyní jeví jako nevratná investice, ale je to omyl. Dobro, které jste darovali, se vám brzy v tom nejlepším vrátí.

Finační index: 77

Luna v Beranu vám do cesty vrací staré kamarády. Všichni usoudíte, že je potřeba, abyste se scházeli častěji. A hned si taky stanovíte termín!

Finační index: 63

Zejména v práci je kolem vás naštvaných lidí víc, než je zdrávo. Vy se jim sice snažíte vysvětlit, že dobrá nálada je lepší, ale moc se nechytáte.

Finační index: 65

Než vyrazíte na cestu, měli byste si zkontrolovat průjezdnost zamýšlené trasy. Když vymyslíte nějakou náhradní, bude to velice rozumné rozhodnutí.

Finační index: 84

To, že jste si ještě nedávno byli jistí, že někoho nechcete už nikdy vidět, ještě neznamená, že to tak bude. Dnes se spolu bavíte naprosto normálně.

Finační index: 65

Luna ve vašem partnerském sektoru upevní veškeré vaše vztahy. Najednou zkonstatujete, že i ten protivný životní partner má svá nezpochybnitelná plus!

Finační index: 64

Při Luně v Beranu dokážete bojovat o všechno, na co máte právo. Navíc se zbytečně nezdržujete úvahami, ale jenom se snažíte, abyste prosadili svou.

Finační index: 67

Konečně prožíváte den, kdy se všechno odehrává podle vašich představ. Stačí, abyste si něco přáli. Všechno pak proběhne přesně tak, jak si přejete.

Finační index: 78

Při Luně v Beranu hrozí, že budete prosazovat něco, co vám nepomůže, ale život vám zkomplikuje. Zkuste myslet nejen na sebe, ale trochu i na ostatní.

Finační index: 80

Když vás začne bolet hlava, vezměte si prášek. Statečný přístup, kdy si ho nevezmete a budete tiše trpět, vám ani vašim blízkým nic dobrého nepřinese.

Finační index: 71

Při Luně v Beranu si dejte pozor na impulsivní a nepromyšlené utrácení. To, co byste koupili, by bylo sice hodnotné, ale vy byste toho přesto litovali.

Finační index: 97