Finanční horoskopy

Magazín o půjčkách, který si klade za cíl přinášet rady, tipy a zajímavé informace z oblasti půjček a úvěrů. Naleznete zde denně nové články, které vám mohou pomoci zorientovat se na finančním trhu a získat širší povědomí o půjčkách a dalších finačních produktech, které je možné využít. Veškeré informace na tomto webu pro Vás uvádíme bezplatně a věříme, že Vám články z magazínu pomohou při rozhodování, zda a jakou půjčku případně využít.  Kontakt a podmínky



Finanční horoskopy

Horoskop pro den 29.10.2023


Zejména odpoledne hrozí zcela zbytečné konflikty s hodně bolestivým dopadem. Když se jim budete moci vyhnout, udělejte to. Bude to moudřejší.

Finační index: 59

Zejména dopoledne se k vašim záležitostem vyjadřují lidé, kterým do nich opravdu nic není. To, že je nepošlete do háje, berte jako svůj velký výkon.

Finační index: 57

Rodinné návštěvy vám tentokrát nechybí. K tomu, abyste si užili neděli, potřebujete především klid, kdy vám nikdo neradí, co vlastně máte dělat.

Finační index: 65

Spojené energie Merkura a Marse vám dají dar velice průrazné výmluvnosti. Když se rozhodnete, že někoho umluvíte, buďte si jistí, že se vám to povede.

Finační index: 80

Zejména odpoledne si dejte pozor na zbytečné hádky. Vznikly by z naprosto malicherných důvodů, ale jejich výsledky by byly až zničující.

Finační index: 61

Merkur, který se ve vašem sektoru komunikace setkává s Marsem, vám dává odvahu nazvat to, co se děje, pravým jménem. Neváhejte a hned to udělejte!

Finační index: 95

K tomu, co se děje, se nevyjadřujte. Na přímý dotaz odpovězte, že na to, abyste si udělali definitivní názor, máte velice málo relevantních informací.

Finační index: 100

Merkur, který se ve vašem znamení setkává s Marsem, vám zajistí neskutečné zážitky. To, po čem toužíte, dostanete přesně ve chvíli, kdy svůj boj vzdáte.

Finační index: 97

Než se vám ráno rozjasní, bude to chvíli trvat. Právě proto byste si měli udělat čas na příjemnou snídani, během které se proberete a začnete fungovat.

Finační index: 76

Napjatý vztah mezi Merkurem a Jupiterem patří k těm opravdu náročným. Hrozí, že vaše trpělivost nakonec povolí a vy řeknete víc, než jste chtěli.

Finační index: 99

Především si uvědomte, že Merkur je dnes v hodně náročném postavení. Když se hned ráno rozhodnete, že všem hrozícím hádkám zabráníte, bude to skvělé.

Finační index: 57

Lidem, kteří vás neznají, důvody svého jednání nevysvětlujte. Důležité je jen to, zda máte vy klidné svědomí a jistotu, že jste se rozhodli správně.

Finační index: 52