Finanční horoskopy

Magazín o půjčkách, který si klade za cíl přinášet rady, tipy a zajímavé informace z oblasti půjček a úvěrů. Naleznete zde denně nové články, které vám mohou pomoci zorientovat se na finančním trhu a získat širší povědomí o půjčkách a dalších finačních produktech, které je možné využít. Veškeré informace na tomto webu pro Vás uvádíme bezplatně a věříme, že Vám články z magazínu pomohou při rozhodování, zda a jakou půjčku případně využít.  Kontakt a podmínkyFinanční horoskopy

Horoskop pro den 4.11.2023


Saturn, který se zastavil ve vašem sektoru věcí skrytých, aktivuje vzpomínky, na které byste nejraději zapomněli. Naštěstí se s nimi dokážete vyrovnat.

Finační index: 53

Když vám kamarádi říkají, že byste neměli zbytečně riskovat, měli byste je poslechnout. S partnerem byste se hádali, ale přátelům dáte za pravdu.

Finační index: 79

Na lidi, co vám řeknou pravdu, i když se vám to nelíbí, se nezobte. Když se nad obsahem jejich slov zamyslíte, zjistíte, že jim máte spíše poděkovat.

Finační index: 73

Saturn, který se zastavil v Rybách, vám vnuká zajímavé myšlenky. Můžete třeba uvažovat o pobytu ve tmě, během nějž byste se konečně psychicky srovnali.

Finační index: 94

Když zjistíte, že se něco opravdu nedá změnit, překvapíte svou reakcí sami sebe. Nerozčilujete se, ale jste rádi, že se vlastně nemusíte rozhodovat.

Finační index: 58

Ze svých soukromých rozhodnutí a důvodů, proč jste je učinili, se nikomu zpovídat nemusíte. Řekněte, co se stalo, a dál se už o tom s nikým nebavte.

Finační index: 94

Při Luně v Raku máte pocit, že byste měli pracovat podstatně víc, než pracujete. Zároveň ale nezapomínejte, i vy si musíte dopřát odpočinek.

Finační index: 100

Stacionární Saturn vás vede k přemýšlení o stabilizaci svého života. Usoudíte, že si musíte najít bydlení a že se konečně musíte taky usadit.

Finační index: 77

Saturn, který se zastaví ve vašem sektoru rodiny, vám připomene povinnosti. Vy pak zjistíte, že musíte pozornost obrátit od dětí ke starší generaci.

Finační index: 89

Nové pracovní postupy zkoušíte ne proto, že byste neměli dost svých, ale proto, že chcete zjistit, zda jste něco takového vůbec schopni zvládnout.

Finační index: 100

Saturn, který se zastavil ve vašem sektoru majetku vlastního, vás nutí k šetření. Vám to problém nedělá, ale s miláčkem bude domluva poněkud těžší.

Finační index: 59

Saturn, který se ve vašem znamení zastaví, vám pošle do cesty zajímavého staršího člověka. Když budete chtít, stane se z něj partner k pohledání!

Finační index: 50