Finanční horoskopy

Magazín o půjčkách, který si klade za cíl přinášet rady, tipy a zajímavé informace z oblasti půjček a úvěrů. Naleznete zde denně nové články, které vám mohou pomoci zorientovat se na finančním trhu a získat širší povědomí o půjčkách a dalších finačních produktech, které je možné využít. Veškeré informace na tomto webu pro Vás uvádíme bezplatně a věříme, že Vám články z magazínu pomohou při rozhodování, zda a jakou půjčku případně využít.  Kontakt a podmínkyFinanční horoskopy

Horoskop pro den 5.11.2023


Luna ve Lvu vám dává možnost upřímné a vyvážené komunikace s partnerem. Konečně jste se dostali do stavu, kdy se nejen slyšíte, ale taky si i rozumíte.

Finační index: 54

Rodina má na vás nároky, kterým nedokážete vyhovět, i kdybyste opravdu moc chtěli. V takovém případě se ptejte, proč musíte všechno zajistit jen vy.

Finační index: 94

Všechno probíhá nebývale hladce. Zjišťujete, že dokážete vyjednat všechno, pro co jste se rozhodli. S výsledkem budete neobyčejně spokojení.

Finační index: 76

Veškerá vaše rozhodnutí narazí na realitu. Kdybyste usoudili, že bude lepší, když nebudete dělat nic a všechno necháte volně plynout, bude to skvělé.

Finační index: 83

Při Luně ve svém znamení doma v žádném případě neseďte. Bude lepší, když vyrazíte ven a začnete bez váhání navazovat nové užitečné i zajímavé vztahy.

Finační index: 86

Na to, abyste měnili názory podle toho, jaký vítr právě fouká, vás neužije. Toho, o čem jste byli přesvědčení včera, se vytrvale držíte i dnes.

Finační index: 76

Díky Luně v sektoru přátel najdete vlídné slovo i pro člověka, který vás jindy rozčiluje. Štve vás pořád, ale usoudíte, že si neděli kazit nebudete.

Finační index: 52

Na lidi, kteří se před vámi předvádějí a snaží se vám dokázat, že mají pravdu, reagujte s rozumem. Za chvíli jim máte šanci dokázat, že pravdu máte vy!

Finační index: 100

Většinu z toho, co jste chtěli miláčkovi láskyplně, ale důrazně vytknout, mu říkat nemusíte. S tím, že udělal chybu a že si to uvědomuje, přijde sám.

Finační index: 78

To, že se při Luně ve Lvu každý předvádí, je normální. Dnes dopoledne však usoudíte, že musíte člověka, který to přehání, hodně rychle srovnat.

Finační index: 59

Náročně ozářená Luna ve vašem partnerském sektoru vás vede k rozumnému jednání. I když partner provokuje, dáte mu najevo, že vy se hádat nehodláte.

Finační index: 96

Především si slibte, že se v žádné situaci nebudete vymlouvat. Když se vám do něčeho nechce, nijak to nezdůvodňujte, ale rovnou řekněte pravdu.

Finační index: 69