Finanční horoskopy

Magazín o půjčkách, který si klade za cíl přinášet rady, tipy a zajímavé informace z oblasti půjček a úvěrů. Naleznete zde denně nové články, které vám mohou pomoci zorientovat se na finančním trhu a získat širší povědomí o půjčkách a dalších finačních produktech, které je možné využít. Veškeré informace na tomto webu pro Vás uvádíme bezplatně a věříme, že Vám články z magazínu pomohou při rozhodování, zda a jakou půjčku případně využít.  Kontakt a podmínkyFinanční horoskopy

Horoskop pro den 11.11.2023


Martinská husa bude letos obzvláště chutná. Luna je ve Vahách a postará se, abyste všechno připravili tak, jak máte rádi. Vám i rodině bude chutnat.

Finační index: 53

Napjatý vztah mezi Marsem a Uranem vás žene k nepromyšlenému rozhodování a zbrklému jednání. Zkuste se ovládnout, i když to zase tak snadné nebude.

Finační index: 66

Pozvání na martinskou husu vás zaskočí. Přijde s ním totiž hned ráno člověk, od něhož jste ani toto, ani žádné jiné pozvání nečekali. Co s tím uděláte?

Finační index: 73

Při napjatém vztahu mezi Marsem a Uranem jste jedinou zárukou klidu a pohody. Všichni po sobě bezohledně vyjíždějí a vy rozhádané jedince smiřujete.

Finační index: 54

Se svým okolím se hádejte jen v případě, kdy je vám jasné, že to za to stojí. S chladnou hlavou pak přiznáte, že takových věcí zase tak moc není.

Finační index: 95

Martinskou husu si dopřejte spíše k obědu než k večeři. Kolem poledne bude atmosféra lepší. V kuchyni na vás navíc nečíhá žádné nemilé překvapení.

Finační index: 75

Kdyby přišla šance, a vy jste se mohli účastnit nějaké charitativní akce, měli byste to přijmout. Lidí, kteří vaši pomoc potřebují, je opravdu hodně.

Finační index: 89

Ať už si dáte martinskou husu doma, nebo na ni půjdete do restaurace, bude to příjemné. Dá se čekat, že příjemné odpoledne přejde do klidného večera.

Finační index: 67

Den je vhodný pro setkání s přáteli. Všichni s uspokojením zjistíte, že u martinské husy se všechno probere s lehkostí a navíc i velice rychle.

Finační index: 80

Lidem, kteří mají pocit, že jste na světě jen proto, abyste jim vyhověli, se raději vyhýbejte. To, co byste jim řekli, by vlídné ani laskavé nebylo.

Finační index: 93

Pozor si dejte zejména na napjatý vztah mezi Marsem a Uranem. Obvykle sice bezdůvodně nevybuchujete, ale dnes se může i něco takového lehce stát.

Finační index: 73

Přes den si ani nesednete. Pokaždé, kdy nějaká práce skončí, se objeví jiná, do níž se musíte pustit. Klid a sobotní pohodu si užijete až večer.

Finační index: 56