Finanční horoskopy

Magazín o půjčkách, který si klade za cíl přinášet rady, tipy a zajímavé informace z oblasti půjček a úvěrů. Naleznete zde denně nové články, které vám mohou pomoci zorientovat se na finančním trhu a získat širší povědomí o půjčkách a dalších finačních produktech, které je možné využít. Veškeré informace na tomto webu pro Vás uvádíme bezplatně a věříme, že Vám články z magazínu pomohou při rozhodování, zda a jakou půjčku případně využít.  Kontakt a podmínkyFinanční horoskopy

Horoskop pro den 13.11.2023


Novoluní ve Štíru je pro vás náročné. Najednou zjistíte, že si musíte finance a zejména splátky dluhů a hypoték hlídat daleko intenzivněji než dosud.

Finační index: 58

S miláčkem se hádat nechcete a nebudete. Odpoledne se sice může o nějakou provokaci pokusit, ale vy se podíváte tak, že rychle vycouvá.

Finační index: 62

Jde o den, kdy byste se měli stáhnout a to, co se děje, pozorovat raději z povzdálí. Čím méně budete mluvit, tím to bude pro vás i vaše blízké lepší.

Finační index: 50

Novoluní ve Štíru vám dává šanci k novému seznámení. Člověk, kterého zaujmete, udělá všechno pro to, abyste v jeho životě zůstali už natrvalo.

Finační index: 81

Veškeré události se i samy od sebe a bez vašeho dalšího přičinění seřadí tak, abyste toho s minimem práce zvládli co nejvíce. Den bude prostě dokonalý.

Finační index: 100

Novoluní ve vašem sektoru komunikace vám dává odvahu řešit i to, čemu jste se dosud vyhýbali a čeho jste se báli. Jde to lehčí, než jste očekávali.

Finační index: 69

Veškerá práce navíc, která se před vámi rýsuje, vás vyloženě láká. Těšíte se, že předvedete své kvality a sobě i okolí dokážete, že jste dobří.

Finační index: 75

Právo na názor máte nejen vy a partner, ale i děti. Jejich názory jsou navíc velice rozumné. Měli byste o nich hodně soustředěně přemýšlet.

Finační index: 54

Když něco neumíte, berte to jako důvod, abyste se to konečně pořádně naučili. Bude to pro vás zajímavá lekce. Zjistíte, že to není vůbec obtížné.

Finační index: 85

Opět se přesvědčíte, že když se dva perou, třetí se směje. Dnes naštěstí patříte k těm, kteří pozorují to, co se děje, a taky se tím moc dobře baví.

Finační index: 55

S velkorysými lidmi raději nepočítejte. Když klopýtnete, můžete si být jistí, že kolem vás bude víc těch, kteří se budou smát a budou vás kritizovat.

Finační index: 50

Lidé, kteří se chlubí svou upřímností, vám do života moc štěstí nevnesou. Občas totiž nedokážou odlišit upřímnost od naprosto normálního hulvátství.

Finační index: 52