Finanční horoskopy

Magazín o půjčkách, který si klade za cíl přinášet rady, tipy a zajímavé informace z oblasti půjček a úvěrů. Naleznete zde denně nové články, které vám mohou pomoci zorientovat se na finančním trhu a získat širší povědomí o půjčkách a dalších finačních produktech, které je možné využít. Veškeré informace na tomto webu pro Vás uvádíme bezplatně a věříme, že Vám články z magazínu pomohou při rozhodování, zda a jakou půjčku případně využít.  Kontakt a podmínkyFinanční horoskopy

Horoskop pro den 21.11.2023


To, že před vámi někdo něco tají, ještě neznamená, že se s tím smíříte. Nasadíte všechny páky a uděláte všechno pro to, abyste jeho tajemství odhalili.

Finační index: 74

Večer si dejte pozor, abyste se nepohádali s dlouholetými kamarády. Pokud víte, že jsou věci, na které nemáte stejný názor, raději se o nich nebavte.

Finační index: 95

Při Luně v Rybách čekejte srážku s člověkem, kterého řídí emoce. Ke svému údivu ho dokážete neobyčejně citlivě zklidnit a psychicky srovnat..

Finační index: 53

Je potřeba, abyste rázně dali najevo, že jste kardinální znamení, které si jen tak do života mluvit nenechá. Ti, co se o to pokusí, mají smůlu.

Finační index: 52

Luna v Rybách vytváří atmosféru, která vás rozčiluje. Připadá vám, že každý má náladu na odpočinek a zábavu, ale o seriózní práci se nikdo nestará.

Finační index: 70

Zatímco den je naprosto idylický, přes den si dejte pozor na partnerské hádky. Vypukly by z naprosto nicotného důvodu, ale pak by stály za to!

Finační index: 67

Luna v Rybách vám přinese spoustu práce, se kterou jste nepočítali. Naštěstí máte partnera, který pochopí, co se děje, a rozhodne se, že vám pomůže.

Finační index: 77

Za to, co pro vás miláček dělá, byste mu měli upřímně poděkovat. Když se nad vším zamyslíte, zjistíte, že je toho daleko více, než jste očekávali.

Finační index: 82

Při Luně v Raku hrozí přecitlivělé reakce i u lidí, o nichž byste to nečekali. Právě proto je potřeba, abyste si z nikoho legraci pro jistotu nedělali.

Finační index: 97

Večer, kdy Luna ve vašem sektoru komunikace neladí s Merkurem, si dejte pozor na veškeré hádky. Byly by zraňující a stejně byste jimi nic nevyřešili.

Finační index: 52

Dopoledne se věnujte zejména finančním záležitostem. Když si uděláte přesný rozpočet peněz, které můžete utratit za Vánoce, bude to velice rozumné.

Finační index: 62

V práci je všechno v pořádku, ale doma se všechno kazí. Ke svým blízkým se chováte způsobem, který se jim nelíbí, ale svůj styl změnit nehodláte.

Finační index: 63